Celayir Zeytin Gıda Ltd.Şti. Celayir Zeytin Gıda Ltd.Şti.

Bize Ulaşın

shape shape

Blog 3.04.2024

Neden Güvenmeliyim?

Sağlıklı

Çünkü; Biz Celayir olarak Bursa yöresinin, iklim koşullarından kaynaklanan doğal aroması ve lezzetli zeytinini hiçbir katkı maddesi (boya, koruyucu kimyasal, vs.) kullanmadan, %100 doğal klasik yöntemlerle, taş baskı sisteminde 9 ila 12 aylık sürede yeme olgunluğuna ulaştırıp, doyumsuz ve gerçek lezzetini sofralarınıza sunmaktayız.. Gemlik zeytini doğal siyahtır, dalında kararır ve siyah tonlarda olunca elle toplamak suretiyle hasadı yapılıp, tane adedine göre boylarına ayrılır. Tüketime sunulan zeytinlerin siyaha yakın ve doğal renk tonlarındaki görünümde olması, dolayısıyla çekirdeklerinin de aynı yapıda olması zeytinin doğal olduğunun en önemli göstergesidir.

SAĞLIKLI BESLENME İÇİN..

Zeytin doğal bir besin ve geleneksel bir katıktır, doyurucudur. İçerdiği protein, vitamin, lif ve antioksidanlar zeytinin birçok derde ilaç olduğunu kanıtıdır. Dünyanın tartışmasız en sağlıklı yağının ham maddesidir.

TÜKETİM TERCİHİNİZ..

Ambalaj içerisindeki ürünü kesinlikle bir daha yıkamanıza gerek yoktur, zeytinler işletmemiz de hijyenik ortamda 3 kez yıkanıp, tam otomatik makinalarda el değmeden paketlenmiştir. Sofranızda tabağa aldığınız zeytinleri bu şekilde tüketebileceğiniz gibi, tercihinize bağlı olarak üzerine bir miktar zeytinyağı ilave edebilirsiniz; yine tercihinize bağlı olarak limon, kekik, nane, pul biber gibi aroma arttırıcı baharatlardan takviye yapabilirsiniz. Celayir ailesi olarak ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, afiyet ile yemenizi temenni ederiz..